Robert Berisha dhe Adelina Ismajli njihen me njëri – tjetrin prej shumë vitesh.

Adelina njihet për energjinë që i ka dhuruar skenës shqiptare, e në anën tjetër Roberti së fundi është futur si këngëtar solo.


Së fundmi po qarkullon një video në rrjetet sociale, në një tavolinë shihen figura të famshme të asaj e kohe.

Videoja është realizuar pak vite pas luftës ku shohim mes tyre Adelinën dhe Robertin.

Ata duken shumë të vegjël dhe shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Kujtojmë që ata janë sot prindër, Adelina është nënë e një djali dhe e lumtur me martesën e saj me bashkëshortin Vali, ndërsa Roberti është baba i Renee, i divorcuar nga ish-partnerja Nora Istrefi dhe pak ditë më parë konfirmoi se është i dashuruar./Lajmi/