Roberti takohet me vajzën e tij të madhe në Angli, ja si e quan!

Ai, me çdo lëvizjen e tij prodhon lajm për publikun.

Robert Berisha, vazhdon që me ngjarjet e tij të jetë pjesë e mediave rozë pothuajse në çdo ditë.


Përveç jetës së tij profesionale, ai më shumë është përfolur për jetën e tij private.

Lidhja dhe ndarja e tij, me këngëtaren, Nora Istrefi, bëri bujë të madhe.

Për një tjetër fakt që është përmendur vazhdimisht ka qenë edhe për ekzistencën e një tjetër vajze, përvreç Rennes.

E këtë e ka konfirmuar edhe ai vet, përmes fotove të cilat i ka publikuar më të në Angli, ja si e quan ai vajzën e tij të madhe./ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *