Cfarë dreqin/ Ronela habit me reagimin pasi Ukraina fiton Eurovisionin

Ronela Hajati duekt se nuk është shumë dakord me këngën fituese të Eurovizionit, që u fitua mbrëmë nga Ukraina, në një spektakël madhështor që u mbajt në Torino.Ndonëse këngëtarja shqiptare nuk ka reaguar drejtpërdrejtë në lidhje me triumfin e Kalush Orchestra në festivalin europian ajo ka postuar një status në Tëitter ku shkruan “WTF”(Çfarë dreqin).

Komentet kanë qenë të shumta dhe të ndara në këndvështrime të ndryshne por Ronela nuk ka bërë asnjë reagim tjetër. Ajo mbështeti publikisht përfaqësuesen e Spanjës duke e cilësuar si fituese.


 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *