Habit ish konkurrenti i “Për’puthen”, hyri në program për inat të ish të dashurës

Ish konkurrenti i “Për’puthen”, Bruno ka zbuluar arsyen pse u fut në këtë program, të gjithë konkurentët që u futen në “Për’puthen” kishin një synim.

Disa nga ata hyn vetëm për famë, sukses kurse një pjesë tjetër kërkonin dhe një njohje , por ditën e djeshme Bruno na ka habitur.


I ftuar në një emision televiziv ai ka deklaruar që u fut në “Për’puthen” vetëm për inatë të ish të dashurës.

Tashmë Bruno është duke shijuar marrëdhënien e tij me Anën gjithashtu dhe kjo ish konkurrente e “Për’puthen”./Lajmi.net/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *