Nuk e keni parë asnjëherë, ky është ish-bashkëshortit i Albërijes

Ajo vazhdimisht është në qendër të vëmendjes, Albërije Hadërgjonaj është ndër këngëtaret më të përfolura në mediat rozë, që prej ndarjes nga bashkëshorti, ajo është komentuar gjatë edhe nga fansat e saj.

Madje, me ish bashkëshortin e saj ajo ka pak foto, Albërija ka zbuluar disa të pathëna nga martesa, duke u ndalur edhe tek shkaqet që çuan ish-burrin drejt tradhtisë.


“Ish-bashkëshorti im pati sukses në biznes dhe u bë shumë i fuqishëm, ishte shumë i ri, madje edhe bukurosh, sa hyri demokracia në Shqipëri, ai kishte para dhe normalisht tundohesh kur i ke gjithë ato bukuroshe përreth”, u shpreh ajo.

Këngëtarja shtoi se edhe mund të ketë ndonjë lidhje dashurie në të ardhmen, për mos t’ju bërë barrë vajzave të saj.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *