Momenti kur Bora i flet Donaldit në sfiladen e Valdrin Sahitit

Janë publikuar pamje ku dyshja e njohur Bora Zemani dhe Donald Veshaj shihen bashkë në një klub nate në Prishtinë.

Pamjet e publikuara në rrjetin social Tik Tok shfaqin momentin kur moderatorja Zemani i flet në vesh humoristit Veshaj.


Ndryshe, ata për herë të parë u panë mbrëmë në publik pranë njëri-tjetrit, pavarësisht se e mohonin se kanë rikthyer lidhjen e tyre të dashurisë.

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *