Presidentja si kurrë më parë, nga duart e famshme të lideres së grimit

Paraqitja e Presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani, në eventin e mbrëmshëm të kreatorit kosovar, Valdrin Sahiti, ka mahnitur të gjithë.

Për look-un, ajo bëri një ndryshim duke u shfaqur me flokë të drejta.


Këtë paraqitje brilante, Osmani e shoqëroi me një grim profesional, të cilin padyshim që ia besoj grimeres së famshme kosovare, Sellma Kasumoviq.

” Jemi krenarë dhe të nderuar që kemi qenë pjesë e ekipit për pamjen e tyre mahnitëse “, shkroi grimerja në publikimin e fotografive, ku shihet presidentja e kuruar deri në detajin e fundit./Indeksonline/

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *