Sa ndryshe duket Xhensila në fotot e fundit

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka lansuar një fotosesion të ri kohëve të fundit ku ka treguar disa nga asetet e saj

Këngëtarja, ka lansuar që disa ditë një këngë të re me titull “A e din” që është një këngë bashkë me Elgit Dodën.


Vedat Muriqi shënon gol të bukur me kokë, Mallorca në epërsi – Gazeta Expr…
Kënga tashmë ka arritur në më shumë së 1.8 milion klikime dhe është një baladë interesante.

Por, Xhensila nuk është ndalur më kaq!

Ajo ka shfrytëzuar të gjithë fotosesionet e bëra gjatë klipit duke i postuar në Instagram. /Express/

Shiko fotot:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *