Antonela e hedh poshtë Jasminën: Për para edhe unë do ta lija Ardianin të më puthte!

Skenat e nxehta mes Jasmines dhe Ardian Bujupit janë komentuar jashtzakonisht shumë nga mediat rozë.

Ata u bën bashkë për një klip, por që mes tyre pati edhe puthje në buzë, shkruan Indeksonline.


Në një moment Antonela nuk hezitoi t’i hedh kunja duke i thënë se për para do ta linte edhe ajo Ardianin ta puthte.

“Edhe unë do e preferoja një pagesë të më puthje Ardiani”, tha ajo, fjali e cila tek disa konkurrent shkaktoj të qeshura./Indeksonline/

shiko videon:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *