Ishte në tavolinë me Borën dhe Donaldin, moderatorja e njohur tregon detajet

Në rrjetet sociale kanë qarkulluar këto ditë fotot e Bora Zemanit dhe Donald Veshaj, në një histori të shkuar dashurie së bashku, teksa bisedojnë në një event ku ishin të pranishëm të dy.

Në emisionin “Goca dhe Gra”, moderatorja Dalina Buzi, që po ashtu ishte e pranishme në sfiladën e stilistin Valdrin Sahiti tregon si e pa situatën.


“Ishim të ndarë në tavolina, një tavolinë ishte tavolina e Top Channel ishte Sara Hoxha, Lori Hoxha, Bora, qëlloi dhe Donaldi me Romeon.

Unë si e pranishme atje pashë dy njerëz të edukuar që flasin, Antonela nga ana tjetër ishte me Beatriksën, si rastësi qëlloi që ai të ishte në një tavolinë dhe me ish-in”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *