Shkurta ja ‘huq’ kësaj radhe, ky fustan nuk po i shkon fare!

Ajo padyshim është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun, Shkurte Fejza, vazhdon të jetë një ikonë në muzikën shqiptare, por edhe më tej.

Muzika dhe këngët e saj vazhdojnë të dëgjohen edh sot, pavarësisht kalimit të viteve.

Përveç që treguar shumë e suksesshme në jetën profesionale, Shkurta tregohet edhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar disa pamje ku shfaqet e veshur me një fustan me serioz.

Mirëpo kësaj radhe duket se këngëtarja ja ka ‘huq’ pak në përzgjedhjen e fustanit.

Nga ajo që po shihet, ky fustan nuk po i shkon edhe shumë për fytyre asaj, shikoni fotot dhe vlerësojeni vet nëse Shkurta e ka bërë përzgjedhjen e duhur. /ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.