Ra kjo zi/ U rrokullis traktori teksa punonte, shqiptari jep shpirt në vend

Një burrë nga Mamusha ka humbur jetën pasi dyshohet se është rrokullisur me traktor në tokën e bujqësisë teksa po punonte.

Sipas raportit të Pol icisë vik tima ka pës uar lëndime vd ekjeprurëse.

“Njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku dhe është konstatuar v dekja e vik timës. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion”, thuhet tutje në raport.


You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *