Agron Llakaj ja fut këmbët në një këpucë Donaldit/ A je i lidhur me Boren…

I ftuari i parë në episodin e katërt të “Më lër të flas” është aktori Agron Llakaj. I pyetur nga aktori nëse ka një bashkim me Bora Zemanin, Donaldi preferoi të qeshte dhe të mos jepte një përgjigje.Agron Llakaj: A do të na thuash a u bashkove me Borën apo jo? Romeo Veshaj: Edhe ti u infektove? Agron Llakaj: Është krijuar shoqata Bora-Doanld dhe më bënë qytetar nderi. ‘Bora alamet vajze’, nuk është momenti të të qëlloj me pëllëmbë, në emër të shoqatës thuaj po.Donald Veshaj: Babin do ta lajmërojmë për cdo gjë, babi këtë muhabet ka me mua.

Agron LlakajL: Hë pra fol! Llakaj madje e ‘kërcënoi’ se do ta gjuante me pëllëmbë Donaldin. Por, pavarësht kësaj, nuk mori përgjigje.Dyshja është në qendër të mediave, pasi u panë bashkë në sfilatën e Valdrin Sahitit. Nuk dihet ende nëse ka një bashkim të tyre apo.Kujtojmë se gjatë kësaj javë në një event mode të zhvilluar në Prishtinë nga stilisti i njohur Valdrin Sahiti, ishin të pranishëm edhe Bora me Donaldin.Ata janë parë në krah të njëri-tjetrit edhe në festën pas eventit, por deri më sot asnjëri prej tyre s’ka reaguar për këtë ndodhi.


You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *