Ky është postimi i fundit i Trixës që kur u pajtuan Bora me Donaldin

Ka disa ditë që në media është përfolur që Donaldi dhe Bora.

Kjo pasi dyshja u panë shumicën e kohës bashkë në sfilatën e Valdrin Sahitit.


Mirëpo në lidhje më këtë nuk ka reaguar Trixa, e cila postimin e fundit e kishte ditën që u raportuar për bashkim të dyshes.

Ajo që nga ajo kohjë nuk ka postuar në rrjete sociale, duke mos pasur asnjë reagim të vetëm.

Ndryshe, Trixa ka thënë se është lënduar pas ndarjes nga Donaldi pasi kishte besuar në dashurinë e tij.

Madje kjo e fundit ka lansuar dy projekte, ku në njërin nga ta flet për dashurinë e tyre, ndërsa në tjetrin për ndarjën.

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *