Pas sqarimit për takimin me Borën, Donaldi sapo konfirmoi ribashkimin me të?

Mbrëmjen e sotme Semi Jaupaj ka qenë e ftuar në “Më lër të flas”, teksa Semi ka pranuar se kënga “Mos u kthe” ka qenë dedikim për të dhe ka shpjeguar si u frymëzua kënga.

“Ylli, më shkruan pas daljes nga Bigu se i kisha pëlqyer dhe kështu që i kërkova një këngë, shoqja ime ngushtë (Bora) më shoqëronte kudo, e meqenëse ti ishe brenda dhe kishim dëgjuar për bëmat e tua brenda dhe filluam të flisnim për ndjesitë mesa duket u frymëzuam dhe doli kjo kënga, por po është dedikim!”– ka thënë ajo, ndërkohë që Donaldi ka përpunuar këngën “Mos u kthe”, duke e kthyer në një këngë dashurie.

Fraza që na tërhoqi vëmendjen ishte pikërisht ajo që Donaldi këndoi: “Ti një ditë ke me qenë këtu dhe ke me u martu me mu”.

Pra mund ta marrim si konfirmim ribashkimi këtë.

Shiko videon:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.