Dj Dagz tregon se a po bëhen prindër së bashku me Einxhel

Se fundi u transmetua episoda e radhës e emisionit “Mirage”.

Materiale të reja dhe intervista me fytyra publike u transmetuan në këtë episode, shkruan lajmi.net


Njëri nga të intervistuarit ishte Dj Dagz i cili mori pjesë në sfilaten e Valdrin Sahitit dhe foli edhe për Einxhël.

Po ashtu, ai tregoi se a po bëhet baba apo jo, për ta kuptuar këtë ndiqeni materialin më poshtë:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *