FOTO/ Bora dhe Donaldi nisin pushimet në Jug të Shqipërisë

Dyshja e shumëpërfolur, Bora dhe Donaldi, këtë vit kanë nisur pushimet bashkë.

Kjo mund të vërehet qartë nga postimet që i kanë bërë në Instagram.

Javën e kaluar, Donaldi ishte në Vlorë prej nga ku postoi disa foto e video, ndërsa në vendin e njëjtë dhe me efektin e njëjtë postoi edhe moderatorja minuta më parë.

Duket që kanë lenë pas çdo hatërmbetje dhe po shijojnë kohën bashkë me njëri-tjetrin, ani pse po mundohen ta mbajnë sekret, duke ndryshuar kohën e postimeve në rrjetet sociale./Indeksonline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.