Nënë e 3 vajzave të vogla, ndahet papritur nga jeta prezantuesja e njohur televizive

Një lajm i hi.dhur ka ardhur për botën e medias. Është ndarë papritur nga jeta në moshën 42-vjeçare prezantuesja televizive Erin Jjayne Plummer.Ylli i njohur televiziv është përshkruar si një njeri i mrekullueshëm nga kolegët zemërthyer pas vdekjes së saj gjatë fundjavës.
Shtyp hape.siren rekl.amuese më poshtë dhe shikoni lajmin e plotë:

Shkaku i vde.kjes së Erin nuk është bërë i ditur. Ajo la pas bashkëshortin dhe 3 vajza të vogla.Duke konfirmuar vdekjen e yllit, kolegia e shkatërruar e Erin në Channel 10, Sarah Harris, e përshëndeti atë si “mama me medalje ari” në një homazh emocionues.Ajo i tha shikuesve: Kemi një lajm vërtet të trishtuar për të ndarë këtë mëngjes.
“Gjatë fundjavës “Studio 10” humbi shkëlqimin e mikes tonë Erin e cila ndërroi jetë papritmas.”
Shtyp hape.siren rekl.amuese më poshtë dhe shikoni lajmin e plotë:“Për dy dekada, Erin Jayne ka qenë një fytyrë miqësore dhe e njohur në televizionin australian, për shumë prej tyre ajo ka ndriçuar mëngjeset tona me personalitetin dhe buzëqeshjen e saj.”

Erin fitoi famë pasi u përfshi në një fushatë turistike të transmetuar në NBC në SHBA. Ajo ka punuar në MTV, the Morning Show dhe Totally Active TV.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *