Gjiko shtrihet në spital, kjo është gjendja e tij

Reperi Gjiko është mjaft aktivë në rrjetet sociale ku poston imazhe të ndryshme nga përditshmëria dhe projektet muzikore.

Por, gjenda e fundit e këngëtarit duket të mos jetë e mirë, shkruan “Kosovarja”.


Artisti ka postuar një fotografi në InstaStory ku ka qenë i shtrirë në spital.

Ai bëri të ditur se ndodhet në Spitalin Amerikan ku është duke marë anestezion.

Në mbishkrim ai tregoi tutje se bëhet fjalë për një grip duke mos zbuluar më shumë, por edhe nga mimika e fytyrës duket se ai është i mërzitur që gjendet në këtë gjendje.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *