Aktori i famshëm ndahet nga jeta, mbetet në gjysmë filmi që po xhironte

Ray Liotta, aktori i njohur për rolet e tij në “Field of Dreams” dhe klasikun e mafias Martin Scorsese “Goodfellas”, ka vdekur.

Ai ishte 67 vjeçar.


“Ray ishte duke punuar në një projekt në Republikën Domenikane të quajtur “Ujërat e Rrezikshme” kur ai kaloi. Ai kaloi në gjumë. Ai la pas vajzën e tij, Karsen dhe e fejuarën e tij, Jacy Nitolo”, tha publicistja e tij Jennifer Allen për CNN. /Prive.al

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *