Fotot që po bëjnë xh iron e rrjetit. A eshte Bora Zemani shtatzënë për herë të dytë?

Ka përfunduar sezoni i tretë i emisionit të dashurisë, “Për’puthen”, të cilin e moderon Bora Zemani.Ndërsa tani, ky program ka mbledhur ish-konkurrentët e të tri sezonave të cilët po tregojnë për statusin e tyre aktual.
Shtyp hape.siren rekl.amuese më poshtë dhe shikoni lajmin e plotë:

Dje vëmendje e madhe ishte tek Bora, e cila u paraqit e veshur me një fustan të ngushtë për trupi, që ia theksoj barkun e fryrë.Se çka fshihet prapa kësaj dukje nuk dihet, pasi moderatorja shpesh-herë ka folur për zgjerimin e familjes./Indeksonline/


You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *