Kida ndryshon sërish pamje, nuk njihet me flokët e rinj

Kida është një nga artistet që asnjëherë nuk ka pasur një stil të njëjtë.

Në formë të mirë dhe unike, gjithnjë lë pa fjalë ndjekësit e saj në rrjetet sociale, shkruan “Kosovarja”.


Edhe së fundi ajo ka ndryshuar pamje, Orhidea Latifi (emri i vërtet), përmes një fotografie në InstaStory ka treguar dukjen e re shumë ndryshe.

Me flokë të gjata dhe me balluke ajo po duket mjaft bukur dhe tërheqëse.

shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *