Na mi ne Librazhd/ Burri në emigrim, vjehrri dhe vjehrra kapin ‘m at’ në krevat nusen e djalit me da shnorin (video)

T radhëtia është ende një nga problemet e familjeve të ditëve të sotme, megjithatë, ky fenomen, me kalimin e viteve nuk bën më aq shumë çudi në shoqëri.Së fundmi në redaksinë e JOQ ALBANIA, ka mbërritur rasti i një gruaje nga Librazhdi, e cila është kapur mat nga vjehrri dhe vjehrra teksa ishte në momente int ime me të dashurin e saj, ndërsa bashkëshorti ishte emigrant.
Shtyp hape.siren rekl.amuese më poshtë dhe shikoni lajmin e plotë:

Mësohet se gruaja e ka njohur të dashurin në rrjetet sociale dhe e ka futur në shtëpi. Vjehrri dhe vjehrra e kanë kuptuar që nusja e tyre po i trad hëtonte djalin dhe kanë pritur që ta kapin në flagrancë.Ata kanë njoftuar edhe të afërm të tjerë të tyre, teksa shihen edhe me shkopinj në duar dhe k ërcë nojnë nusen.


Ndërkohë, i dashuri, shihet gjysmë i zhv eshur dhe dëgjohet të thotë “nuk dija gjë për Zotin”. Gruaja e zhv eshur u lutet e fr ikësuar që të mos i bëjën gjë, por është shumë e vështirë që vjehrri të përmbahet. Ndërkohë, vjehrra zotothet se këto pamje do i shkojnë djalit të saj emigrant. Burime për JOQ ALBANIA bëjnë me dije se këto pamje janë edhe në komisariatin e Librazhdit
Shtyp hape.siren rekl.amuese më poshtë dhe shikoni lajmin e plotë:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *