Ra kjo zi/ Shuhet Bjorni, djali i ri që e mori nje grua para me makine

Një lajm i trishtë është bërë publik pak minuta më parë. Mësohet se Bjorni Papri, i riu nga Elbasani i cili u aksid.entua para pak ditësh teksa ecte me motor ka humbur jetën.I riu ndodhej i shtruar në spitalin e Traumës në kryeqytet prej disa ditësh dhe ditën e sotme ai ka humbur betejën me jetën. Dhimbje e madhe për familjen e tij.Pas aks.identit, familjarët e tij kërkuan ndihmë e shqiptarëve për të dhuruar gjak për ta mbajtur në jetë ëngjëllin e tyre, por që sot mbylli sot përgjithmonë.Për këtë ngjarje pati shumë dyshime në fakt, nga mënyra si ndodhi.

Në një video që qarkulloi ato ditë në rrjetet sociale shihet se si makina e drejtuar nga një zonjë përplas motorin.Për habinë e të gjithëvë, zonja është e lënë e lirë me justifikimin se ka një fëmijë 3 vjec dhe është dënuar nga prokurorja në fjalë thjesht me arr.est shtëpiak.Ajo që e bën edhe me të cuditshme gjithë këtë ngjarje është heshtja e policsë që nuk bëri asnjë njoftim për shtyp, sic bën zakonisht.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *