‘Burrin e kam shumë të mirë’, Mevlani dhe këngëtarja shqiptare konfirmojnë lidhjen

Prej kohësh është përfolur se Mevlani dhe Albulena Ukaj janë në një lidhje.

Shkak u bënë fotot ku dyshja shfaqeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin dhe për më tepër kalojnë shumë kohë bashkë.Duket se me videon e fundit ata kanë konfirmuar lidhjen pasi Albulena i është referuar Mevlanit si “burrin e saj”.

“Burrin e kam shumë të mirë dhe më pëlqejnë të gjitha tek ai”, dëgjohet në videon e publikuar nga Albulena.

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *