Monika flet pas “BBV”, komenton edhe Borën e Donaldin

“Mirage” erdhi edhe këtë javë më materiale të shumta.

Fytyra publike dhe të rejat e fundit nga shoubizi ishin pjesë e këtij emisioni.


Ndër mysafiret e ftuara ishte edhe aktorja dhe ish-protagonistja e sezonit të parë të “BBV” Monika Lubonja.

Me çka po merret Monika pas përfundimit të spektaklit dhe si e komenton ajo raportin më mes Bores dhe Donaldit?

Këtë e kuptoni në materialin e më poshtëm:/Lajmi/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *