Vajza 15 vjecare rri gjithë naten zgjuar dhe nena eshte e shqetesuar se cfare ben ajo me

Vajza 15 vjecare rri gjithë naten zgjuar dhe nena eshte e shqetesuar se cfare ben ajo.Sa here qe zgjohem naten e shikoj ate zgjuar dhe kjo me shqeteson dhe nuk di se si te veproj.

Shtyp hape.siren rekl.amuese më poshtë dhe shikoni lajmin e plotë:

Ajo rri gjithe naten dhe fle gjithë diten dhe eshte shume e hutuar.Edhe pse i flas ajo nuk me degjon por vazhdon te rri naten vone me celular ne dore.Shtyp hape.siren rekl.amuese më poshtë dhe shikoni lajmin e plotë:


Kjo gje po me shqeteson shume dhe nuk di si te veproj. Si mendoni cfare hapash duhet te marre? Si ta bind qe te ndryshoj? Keta te rinjt e sotem jane te pa gdhendur. Ju lutem dua nje pergjigje.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *