Fejohet vajza që si 6-vjeçare ishte shpallur më e bukura në botë, ky është i fejuari

I fejuari i saj është Benjamin Áttal, derisa ende nuk dihet mosha apo puna që bën ai, shkruan Bild.Áta janë fejuar në tetor të vitit të kaluar pas një viti lidhje, por që lajmi është bërë i ditur tek tash.20-vjeçarja është duke jetuar aktualisht me të fejuarin në Miami. Është zbuluar se kush është i fejuari i Thylane Blondeau, e cila në moshën 6-vjeçare ishte shpallur si vajza më e bukur në botë, shkruan Express.
Duke hapur hapesiren rek.lamuese me poshte keni mundesi ta lexoni lajmin e plote

 

 

Ndryshe, kur ishte vetëm 6 vjeç, Thylane Blondeau u shpall “vajza më e bukur në botë” nga revista TC Candler. Menjëherë, shumë marka u interesuan për të dhe francezja u bë një modele që fitonte punë në dhjetëra vende evropiane./Express


You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *