Po shëtiste me qenin, i riu nuk iu beson syve çfarë shikon pas nuhatjes së kafshës

Një 30-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, nën akuzë për vrasjen e një 35-vjeçareje, trupi i të cilës u zbulua nga një qen.Ngjarja ka ndodhur në Birmingham, Britani e Madhe, ku trupi i 35-vjeçares u pikas nga një burrë që po kalonte në atë zonë me qenin e tij. Qeni ndjeu aromën e viktimës dhe tërhoqi pronarin e tij deri te ajo.
Shtyp hape.siren rekl.amuese më poshtë dhe shikoni lajmin e plotë:

Ai lajmëroi autoritetet, të cilat nisën menjëherë një hetim, rreth shkakut të vdekjes së saj. Në trupin e viktimës u gjetën shenja të rënda dhune.


Autori 30-vjeçari u arrestua së bashku me një bashkëpunëtor të tij, i cili e kishte ndihmuar të fshihte trupin dhe të mbulonte ngjarjen.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *