A i pëlqen Libertes, Kallashi?

Emisioni i saj “Prive” i ka dhënë mjaftë hapsirë vallëtares, Donjeta Kosumi, e njohur si Kallashi.

Liberta Spahiu, prezantuesja dhe producentja e një prej emisioneve me jetëgjatësinë më të madhe në vend, duket se e pëlqen Kallashin.


Liberta dhe Kallashi ndiqen bashkarisht në Instagram, madje shpesh i bëjnë “like” fotove të njëra-tjetres.

Ndryshe, dy të njohurat e shoubizit ende janë beqare dhe nuk po flitet për ndonjë risi në aspektin sentimental./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *