Ndahet Pique dhe Shakira, këngëtarja e kapi me një tjetër femër

Tash e disa ditë në mediat e huaja po flitet për një ndarje të mundshme mes çiftit të famshëm, Pique dhe Shakira.

Sipas gazetës ‘El Periódico’, arsyeja e ndarjes ka qenë tradhtia që i ka bërë Gerard Piqué të dashurës, Shakirës.


Sipas gazetarëve, Shakira ishte e vetëdijshme për pabesinë por jo deri në këtë masë “Kjo është arsyeja pse u mor vendimi që të ndahen” tha njëri nga ata.

Gjatë kësaj jave, Piqué është duke qëndruar vetëm në shtëpinë e tij, përveç kësaj, ai është parë edhe duke frekuentuar jetën e natës në Barcelonë me mikun e tij Riqui Puig dhe miqtë e tjerë, ku në çdo vend po shihen të shoqëruar me femra të tjera.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *