Xhensila ka një pyetje për pasqyrën teksa na mahnitë me pozat e reja

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, këngëtarja simpatike gjatë këtij viti ka realizuar disa këngë, e të cilat kanë bërë miliona klikime.

E ndër më të njohurat janë “Ale, Ale” dhe “A e dinë”.


Por, sot ajo ka zgjedhur që për 1.7 milion fansat e saj në Instagram të sjellë ca fotografi nga banoi.

“Pasqyrë mos pasqyrë….”, ka shkruar ajo duke mos e vazhduar frazën e njohur të përrallës “Borëbardha dhe shtatë shkurtabiqët”./blic/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *