Bora nuk ndalet, me këtë foto do ta “tranon” Donaldin

Bora Zemani, është njëra nga moderatorët më të dashura për publikun.

Ajo u bë e famshme që kur drejtoi emisionin e dashurisë, “Përputhen”.


Por, jeta e saj private është dhe gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes, lidhja e saj me Donald Veshajn bëri bujë të madhe.

Ani pse për një periudhë ata u ndanë, thuhet se çifti në fjalë janë ribashkuar sërish.

E Bora duket se iu ka kthyer jetës normale, ku shpesh po provokon me fotot e saj.

Së fundmi ka pozuar në bikini, ku vë në pah trupin e saj si “peshk”./ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *