E pabesueshme: Kaq vite diferencë kanë Robert Berisha me të dashurën e re Laureta Maqedonci

Robert Berisha është në qendër të vëmendjes kohët e fundit pasi pranoi se është në lidhje dashurie me modelen, Laureta Maqedonci.

Këngëtari hodhi pas krahëve ndarjen nga Nora Istrefi me të cilën ka dhe një vajzë.


Por, për çiftin duket se mosha është thjesht numër dhe se dashuria nuk e njeh një të tillë, kjo pasi që ata kanë një diferencë të madhe në vite, plot 18 vjet.

Derisa, Robert Berisha ka lindur më 1978 do të thotë ka mbushur 44 vjet, Laureta i takon vitit 1996 dhe është 26 vjeçare.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *