Nora Istrefi dhe e dashura e re e Robertit kanë tatuazhin e njejtë

Pas ndarjes nga Nora, këngëtari i njohur Robert Berisha ka bërë publike lidhjen e tij të re me modelen e njohur.

Ai ka filluar edhe me disa imazhe duke i bërë publike për ndjekësit që ka.


Por, diçka që bie në sy të publikut, është imazhi i tyre që e kanë të njejtë si Nora ashtu edhe Laureta.

Për më shumë, shikojeni imazhet, kjo mund të jetë thjesht një rastësi tejet interesante./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *