Adelina do ta ‘shashtris’ burrin e saj me imazhin e fundit

Adelina Tahiri bashkë me Tunen Big Mamen po i kalojnë ditët më të bukura në këtij muji.

Ajo këto ditë po qëndron në Turqi dhe nga atje ka postuar fotografi dhe video nga më të ndryshmet për të na treguar sa shumë po e shijon pushimin atje, shkruan InfoKosova.


Se fundi Adelina ka postuar nje fotografi e veshur me bikine.

Me kete pamje Adelina pa dyshim se di ia ‘dridh’ zemren bashkëshortit./InfoKosova/

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *