Pas ribashkimit me Donaldin, fansat ‘sulmojnë’ Bora Zemanin, ja komentet

Bora Zemani është një nga femrat më të pëlqyera të ekranit shqiptar.

Moderatorja shqiptare ndonëse pa ndonjë konfirmim, por para pak ditësh ka shijuar ribashkimin me Donald Veshajn.


Dyshja që dy herë radhazi po kapen mat në qendra tregtare të Italisë duke bërë bashkë pazare.

E pas kësaj disa nga fansat kanë shpërthyer ndaj Bora Zemanit duke mos lënë gjë pa i thënë.

Ja disa nga komentet:

“Realisht të kam mbështetur dhe te dija më të fortë në karakter, dhe jo aq mendjelehte sa të luaj me ty sa herë t’i dojë qejfi atij.

Bile tradhtia publike meritonte pak më shumë të reflektoje se je 30 jo 20.”

“E ke dh* gjithë punën nëse i ke dhënë mundësi tjetër.

Nuk e meriton se të uli në sy të të gjithëve.

Imagjino çfarë bën fshehurazi servili.

Nuk ka fytyrë ai, ti meriton më shumë.”

“Vazhdo kështu vetëm të lutem mos e fal tradhtinë sepse ai idiot nuk të meriton ty as Trixën sepse të dyjave ju premtoi, të dyjav ju tradhtoi, idioti.

Unë besoj në ty e di se ti nuk je një femër e ultë, edhe nuk je pa karakter me i dhënë mundësi atij idiot edhe bëhu e sinqertë tregoju njerëzve që nuk je me të.

Mos i ul vetes vlerat, as karakterin që ke, mendo për familjen tënde, djalin.

Se ai tradhtar emër s’ka edhe mos të lutet me ty ai kur don tradhton kur do të afrohet.

Mos e lejooooo se nuk je një femër pa karakter”.

“A je kthyer a ahahhahahah, pse e ule veten aq shumë”.

“O erdhi prap stili fshataresk se kishe bërë ca ditë mungesa.

Ta di Prada kush e vesh do mbyllë prodhimin, do falimentojë.“

“Ja dhe gënjeshtrat qe s’jemi bashkë i dolën sheshit… Çfarë do shpikësh tani për vëmendje women? Oh ndonjë shtatzëni ose abort besoj….pfff”

“Moj grua, me çfarë fytyre do e prezantosh përsëri të njëjtin “dashnor” Donaldin tek prindërit, vëllai dhe djali që të ofendoi e të uli për tokë në mënyrën më të keqe para një Shqiptarie… BORA: “Prindër të dashur, JA I DASHURI IM I RI,” dhe ata ‘Bravo vajza jonë e mençur’ do thonë e do mburren…. uppsss harrova me FALNI se ju s’keni fytyrë për TURP, kryesore të keni lekë!!! Dhe ju LUTEM mos bëni FEMIJË se me dhimbset se do ngelë edhe ai rrugëve si i pari sepse fëmijët nuk kanë asnjë faj!!! Gjynah për fëmijët që kanë prindër si ju!!”

Rikujtojmë se shumë muaj pas puthjes së famshme në “Big Brother VIP”, lidhjes dhe ndarjes nga Beatrix Ramosaj, lutjeve dhe statuseve, lajmeve të vërteta dhe të pavërteta, Donald Veshaj dhe Bora Zemani u shfaqën krah njëri-tjetrit në eventin e organizuar nga Valdrini.

Ani pse lidhur me këtë ende nuk është deklaruar asnjëri prej tyre.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *