Beniada na prezanton me vëllain e saj, kaq i bukur qenka!

Beniada Nishani mbetet padyshim një nga banoret më të pëlqyera nga publiku gjatë qëndrimit të saj brenda shtëpisë së “BBVIP” ku arriti të shkojë edhe deri në finale, por jo vetëm, tashmë ajo i ka hyrë botës së televizionit, ku është e angazhuar me disa projekte të reja.

Së fundmi, atë e gjejmë në jurinë e “He/She’s on Top”, ndërsa vijon të jetë moderatore në emisionin “Procesi Sportiv” krah Edi Manushit, por ashtu si për çdo personazh tjetër të njohur, interesi i publikut për jetën e saj private mbetet i madh.


Duket se Beniada pati shumë fat në karrierë, por nuk mund të themi të njëjtën gjë për jetën private, në daljet e saj publike dhe në evente, modelja seksi nuk shoqërohet nga një partner, por nga vëlla i saj Albano.

Paparaci i “Panorama Plus” ka fotografuar Beniadën në një event të zhvilluar në Tiranë, ku ndryshe nga shumica e grave që morën pjesë, vihet re që modelja nuk është e shoqëruar një partner, por nga vëllai i saj, Albano Nishani.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *