Kush është vajza ‘misterioze’ që shfaqet krah Donald Veshajt në një klub nate?

Donald Veshaj sërish ka arritur të trubullojë mendjet e publikut.

Së fundmi në rrjetet sociale po qarkullon një video aktori Veshaj gjatë një koncerti gjendet në ‘backstage’ duke u përqafuar me një vajzë.


Pamjet e paqarta dhe në errësirë bën që ndjekësit të ngrejnë dyshime se kush ishte vajza misterioze.

Mirëpo, dilema më në fund u zgjidh.

Mediat kanë zbuluar se vajza me të cilën aktori i humorit shfaqet aq afër është mikesha e tij e ngushtë Fifi.

Theksojmë se Fifi dhe Donaldi kanë krijuar raporte të mira që nga pjesëmarrja në Big Brother Vip.

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *