Marigona e kap mat Robinin gjate qëndrimit ne shtëpi

Marigona dhe Robini janë qifti më i komentuar i kohëve të fundit.

Pas martesës së tyre si në përralla, Marigona dhe Robini shpejt do të behën prindër, shkruan InfoKosova.


E pas jetesës bashkë, Marigona është ajo e cila ndan momente nga shtëpia me Robinin.

Në një video të publikuar Marigona publikon Robinin teksa rrinë në telefon./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *