Roberti prezantoj të dashurën e re, ndërsa Nora prezanton…

Nora dhe Roberti i kanë dhënë fund tashmë martesës së tyre shumë vjeçare.

Ata kohëve të fundit u përfolën për një ribashkimi pasi u fotografuan bashkë në pushime, shkruan InfoKosova.


Gjithçka mori fund, kur Roberti konfirmoj lidhjen e re më modelen Laureta Macedonsi me anë të një fotografie.

Deri sa Roberti prezantonte të dashurën e re, Nora Istrefi na prezantoj me shtëpinë e saj luksoze, duke treguar se është mjaftë mirë./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *