Akoma s’e kanë pranuar ribashkimin, Bora Zemani kapet sërish mat, detaji që lidhet me Donaldin(Foto)

Bora Zemani dhe Donald Veshaj kanë qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit pasi përfliten se janë ribashkuar. Ndonëse ata nuk kanë konfirmuae asgjë publikisht, disa detaje tregojnë se i kanë dhënë një mundësi tjetër njëri-tjetrit.
Shtyp hape.siren rekl.amuese më poshtë dhe shikoni lajmin e plotë:

Së fundmi, ata janë parë disa herë duke bërë shopping së bashku, në njërin prej rasteve ata u kapën mat në Genova të Italisë. Ndërkohë, së fundmi, është vënë re një tjetër detaj që “flet” për dyshen e famshme dhe që lidhet me qenin e Donaldit.


Në TikTok është shpërndarë një video ku Bora dhe djali i saj, Arbori shihen se kanë nxjerrë shëtitje qenin e Donaldit. Kujtojmë që kur aktori i humorit ishte brenda shtëpisë së famshme në Big Brother VIP, atij i dërguan dhe qenin e tij.

Sakaq, kur Gjiko ishte i ftuar në emisionin “Më lër të flas” iu drejtuar Donaldit: “Boll e fshehe Borën. E kanë marrë vesh të gjithë”. Ky koment që ishte në kuadrin e një loje, por reagimi i aktorit të humorit duke qeshur la shumë pikëpyetje dhe u mor si një konfirmim.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *