Bleona Qerreti prezanton prindërit

Ka tre dekada që Bleona Qerreti është emër i njohur në mediat shqiptare.

Por, këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare shumë rrallë ka folur për familjen duke vënë më shumë fokusin tek dukja e saj.


Bleona kësaj radhe ka uruar babain për ditëlindje duke publikuar një foto me prindërit.

Nazmiu dhe Oli janë dy prindërit e saj, ndërsa këngëtarja e quan babain si heroin e saj./Indeksonline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *