Butrinit Imeri në lidhje dashurie me aktoren shqiptare?

Këngëtari, Butrint Imeri është mjaft i përfolur sa i përket jetës private, ku shpeshherë është kapur ‘mat’ nën shoqërinë e vajzave.

Së fundmi, faqja e njohur në rrjetin social ‘Instagram’ – “Vipat e Bllokut” kanë publikuar një fotografi të tij së bashku me aktoren shqiptare, Olta Beqiri.


Në fotografitë e publikuara, shihet teksa aktorja ecën e përqafuar nga këngëtari.

Nuk dihet ende nëse këngëtari dhe aktorja janë në një lidhje apo jo, Butrinti në anën tjetër ka paralajmëruar këngë të re në bashkëpunim me Mozzik dhe Taynën.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *