Këta janë dy ish-konkurrentet e vetëm të Përputhen pjesë e programit të ri të dashurisë

Perputhen nuk do ta shohim me ne ekranin e Top Channel.

Siç është bërë e ditur do nis verës formati shqiptar i ‘Too hot to handle’.


Prive.al mëson nga burime të sigurta se dy ish Përputhesat e vetëm që do bëhen pjesë e formatit janë Efi dhe Atdheu.

Të tjerët do jenë fytyra të reja që nuk kanë pasur paraprakisht eksperienca televizive. /Prive.al

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *