Bora pyetet se a ka menduar për Donaldin – Kjo është përgjigja e saj

Moderatorja e njohur, Bora Zemani e cila ndonëse nuk e pranoi publikisht u konfirmua se iu rikthye lidhjes me Donald Veshajn.

Kështu të paktën qarkulluan foto edhe nga pushimet së bashku të dy.


Detaje të reja rreth kësaj dhe jo vetëm, ajo i shpalosi sot.

Në një intervistë me Arjan Konomin, i cili e nga.cmoi se a ka pasur raste kur e ka menduar situatën e saj me Donaldin, teksa ishte duke e moderuar emision, ajo u përgjigj me ‘po’.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *