Divorci i saj bëri bujë në gjithë Kosovën, e gjeni dot për cilën artiste të njohur bëhet fjalë

Ajo është padyshim një ndër këngëtaret shqiptare më të njohura dhe të suksesshme. Bëhet fjalë për Nora Istrefin.

3 vite më parë, në vrerën e 2019, Nora Istrefi dhe Robert Berisha konfirmuan divorcin pas 13 vitesh bashkë.


Ky ishte një ndër divorcet më të bujshme në vend që mori për shumë gjatë vëmendjn e mediave.

Nora dhe Roberti janë prindër të një vajze, Renne e cila jeton momentalisht me nënën.

Ndërkohë Nora ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes për konfliktin me menaxherin e VIP-ave, Alesio Alia i cili u shpreh në ekran se ka dalë me humbje nga koncerti i Nora Istrefit.

Kjo e fundit nuk e priti aspak mirë këtë deklaratë duke reaguar se në fakt ai po njollos një karrierë dhe punë shumë serioze të saj.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *