Antonela shtrihet në ‘mes’ të Milanos dhe ironizon: Përshëndetje nga Dhërmiu

Antonela Berisha ka publikuar një video nga Milano.

Ish konkurrentja e Përputhen dhe Big Brother Vip shihet e shtrirë në piknik derisa ironizon në këtë video.


Ajo jep një përshëndetje kinse nga Dhërmiu, derisa thotë ta shohin si është jetë në migrim.

Ndryshe, Antonela njihet për ironizimet e shpeshta që bën në rrjete sociale./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *