Xhensila bëhet bionde “për Noizyn”

Xhensila Myrtezajn rrallë herë e shohim të eksperimentojë me flokët, më saktë me ngjyrën e tyre pasi prej vitesh ka preferuar të qëndrojë tek ngjyra e saj natyrale.

Por me fotot e fundit, këngëtarja i ka habitur të gjithë duke ardhur si bjonde.


Artistja erdhi me foto buzë detit, e veshur me shumë stil dhe sigurisht vëmendja është tek ndryshimi në pamje.

Xhensila ka marrë shumë komplimente nga ndjekësit, të cilët i shkruajnë se i shkojnë shumë flokët kështu, por duhet t’ju themi se janë thjesht paruke.

Vetë ajo ka postuar në Instastory disa video nga koncerti i fundit ku shihetme flokët e saj natyralë.

Ky ndryshim i këngëtares ka ardhur si  e videoklipit që në fakt nga fotot e publikuara në Instagram nga e njëjta skenë, zbulohet se do të jetë një tjetër bashkëpunim me Noizyn.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *