Nuk do të besoni se me kënd po puthet Mikela e “Përputhen”

Mikela ka qenë një prej emrave më të komentuar në media rozë, sa ka qenë pjesë e emisionit “Përputhen”.

Por, ajo po vazhdon të komentohet për ndarjen e saj me Erionin, i cili sipas saj e ka tradhtuar dhe nuk do t’ia fal asnjëherë.


Së fundmi, ka ndarë në InstaStory disa video me një qenush, me të cilin po shkëmbente puthje.

Si duket, ajo nuk bezdiset nga kafshët, dhe se ka as problem të shkëmbej puthje./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *